S námi je svět barevnější... vše od reklamy a tisku

Globalcopy Kolín

Václavská 8 - Obecní dvůr, 280 02 Kolín 2

od 2.4. 2024 NA NOVÉ ADRESE

otevřeno: po - pá 7:30 - 17:00

facebook/Global Copy Kolín, www.globalcopy.cz
Tel.:+420 321 724 059 Mob.:+420 720 432 233

info@globalcopy.cz

VAZBY DOKUMENTU

  1. - Kroužková plastová vazba (plastový hřbet)

  2. - Kroužková drátěná vazba 3:1 (drátěný hřbet)

  3. - Termovazba (lepená)

  4. - Nasouvací vazba RELIDO (násuvné hřbety)

  5. - Hřebenová vazba VELOBIND

  6. - Kalendářová vazba

  7. - Vazba Steel Crystal a Steel Mat

  8.  -Vazba  Steel Book - diplomové práce

 

Kroužková plastová vazba

 Pro svoji jednoduchost a varialibitu nejčastěji prováděná úprava dokumentu. Její výhodou je rozebíratelnost s možností dodatečného doplňění či výměny. Kroužky jsou dodávány v široké barevné škále. Pro komfortní vzhled lze použít zadní a přední desky. Přední desky jsou folie různého zabarvení a zadní desky lze též kombinovat. Tímto způsobem lze svázet až 300 listů.


Kroužková drátěná vazba

Novým trendem v kroužkové vazbě jsou kovové hřbety s roztečí 3:1. Jedná se o mechanicky velice odolnou vazbu s možností opětovného rozebrání. Listy lze otáčet o 360O. Komfortní vzhled tomu dodají přední a zadní desky v různém provedení.


Termovazba

Vhodný způsob vazby pro méně mechanicky namáhané dokumenty. Svázané dokumenty lze díky hladkému hřbetu snadno skladovat, rozesílat poštou.


Nasouvací vazba RELIDO

Velice oblíbená vazba pro svoji použitelnost bez stroje. Dá se snadno rozebrat a opět použít. Oba okraje hřbetu jsou po jedné straně zakulaceny pro snažší nasunutí svazku papíru. Hřbety dodáváme též v několika barevných provedení. Komfort umožní zadní a přední desky v různém barevném provedení.


Hřebenová vazba VELOBIND (6hrotů)

Hřebenová vazba Velobind je jednoduchá rozebíratelná vazba.


Kalendářová vazba

Jak již název napovídá jde o vazbu kalendářů. Používají se kovová hřbety a háčkem k závěsu Vašeho kalendáře. Listy lze otáčet o 360o. Do spodní části kalendáře se vkládá karton na který lze tisk Vaší firmy, kontakty, logo ... Jako dárek ideální.

 

Vazba Steel Crystal a Steel Mat

Steel Crystal - pevná vazba s přední čirou lesklou folií. Sváže až 340 listů, pevná trvanlivá vazba, která dodá Vašim dokumentům profesionální vzhled. K dispozici různé barvy a šířky hřbetů. Dokumenty lze doplňovat a převazovat.

Steel Mat - pevná vazba s přední matnou folií. Sváže až 340 listů, pevná trvanlivá vazba, která dodá Vašim dokumentům profesionální vzhed. K dispozici různé barvy a šířky hřbetů. Dokumenty lze převazovat.

 

 

Vazba Steel Book - diplomové práce

Pevná, trvanlivá  knižní vazba pro vazbu diplomových, bakalářských, absolventských, disertačních, habitačních, závěrečných, maturitních a mnoho dalších prací dle Vašich požadavků. Desky nabízíme v několika barvách  ( černá, bordó, tmavě modrá, tmavě zelená, aluminium, perleťově bílá a grafit) a šířích (od 10 - 340 listů). Práce jsou plně a kvalitně svázané a nemusíte se obávat vypadnutí listů Vaší práce.